تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • شنبه، ۲۰ آبان ۱۴۰۲ :: ۰۴:۵۶

قسمت چاپ آگهی در روزنامه کیهان در زمینه های آگهی دعوت مجمع عمومی، چاپ آگهی مزایده و مناقصه، چاپ مفقودی، فراخوان، … فعالیت می کند.

 چاپ آگهی در روزنامه کیهان

در این نوشتار ضمن توضیح چاپ آگهی در روزنامه کیهان با این رسانه آشنا شده و در ادامه با تعرفه و اسامی نمایندگی این روزنامه نیز آشنا خواهید شد.

آشنایی کوتاه با روزنامه کیهان

در این مطلب سعیت داریم به روند چاپ آگهی در روزنامه کهیان بپردازیم ولی قبل از آن بهتر است کمی با این روزنامه آشنا باشیم.

سال تاسیس روزنامه کیهان به سال 1321 برمی گردد که بعد از روزنامه اطلاعات دومین روزنامه می باشد.

قبل از انقلاب این روزنامه یکی از تاثیرگذاران ترین روزنامه ها بود که به مدیریت عبدالرحمن فرامرزی به‌عنوان مالک و مصطفی مصباح‌زاده به‌عنوان مدیر مسئول چاپ می شد.

فروش این روزنامه آنقدر زیاد شده بود که تیراژ آن به یک میلیون نسخه هم رسید  تا جاییکه شعباتی در برخی کشورها مثل انگلیس دایر شد.

استقبال مردم از این روزنامه به حدی بود که چندین مجله و ویژه نامه مثل زن روز نیز به این مجموعه اضافه شد.

اما بعد از وقوع انقلاب این رسانه دچار تغییرات اساسی شد و کل این مجموعه به نهاد رهبری واگذار شد.

از مدیرانی که تا به امروز در این روزنامه مشغول بودند می توان به مهدی نصیری، سید محمد خاتمی، صفار هرندی، حسین شریعتمداری اشاره کرد.

نحوه چاپ آگهی در روزنامه کیهان

چاپ آگهی در روزنامه کهیان مثل تمامی روزنامه ها از طریق سازمان آگهی صورت می گیرد.

چاپ آگهی در روزنامه کهیان در چند بخش مثل آگهی مزایده و مناقصه، آگهی دعوت مجمع عمومی، آگهی فراخوان سرمایه گذاری و چاپ آگهی مفقودی، آگهی تسلیت و تبریک و.. قابل تقسیم است.

تعرفه چاپ آگهی در روزنامه کیهان

قیمت و تعرفه روزنامه کیهان بالاست این بخاطر قرار گرفتن این روزنامه در رتبه های بالاست.

معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هر ساله روزنامه ها را بر اساس میزان فعالیت، تعداد دفعات چاپ، نمایندگی ها، میران تیراژ ، و…. تقسیم بندی می کند. هر چقدر رتبه روزنامه بالا باشد به نسبت هزبنه و تعرفه آن نیز بالا خواهد بود.

تمامی آگهی ها دولتی که در روزنامه کیهان منتشر می شود بر اساس تعرفه دولتی و از طریق سامانه انجام می گیرد ولی قیمت هزنیه آگهی بخش خصوصی بر اساس توافق طرفین می باشد.

تلفن پذیرش آگهی روزنامه کیهان

شما می توانید برای چاپ آگهی در روزنامه کیهان وارد سامانه چاپ آگهی به آدرس www.chapeagahi.ir شده و آگهی خود را در بخش مربوطه ثبت کنید. و یا اینکه با شماره تلفن دفتر روزنامه 0991.422.0080 برای هماهنگی بیشتر تماس بگیرد.

تلفن روزنامه

 نمایندگی روزنامه کیهان

ضمنا نمایندگی روزنامه کیهان در اراک – ارومیه – اردبیل- اصفهان – بندرعباس – همدان – گلستان – گرگان – رشت – خرم آباد -بیرجند – مازندران – گیلان – تبریز – مازندران – شیراز – قزوین – قم – اهواز – کرج – ایلام – بوشهر- تهران-  شیراز – مشهد – بیرجند – اهواز – زنجان – سمنان – زاهدان – شهرکرد – یاسوج – سنندج – کرمان – کرمانشاه – ساری – رشت – هرمزگان –  یزد – بجنورد – لرستان – خوزستان – فارس – خراسان – سیستان و بلوچستان دایر است.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا