تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • چهارشنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ :: ۰۹:۱۱

روزنامه سراسری اصفهان همچون سایر روزنامه تهران دارای اعتبار و شرایط چاپ آگهی مفقودی و سایر آگهی را دارد.

دفتر روزنامه سراسری اصفهان

روزنامه کثیرالانتشار اصفهان

به گزارش سامانه چاپ آگهی ؛ استان اصفهان یکی از بزرگترین استان‌های ایران است که حدود 107هزار کیلومتر وسعت دارد.

اصفهان بعنوان یکی از کلانشهرها و گردشگری کشورمان بعد از تهران بیشترین آگهی ها را به خود اختصاص می دهد بر همین اساس بیش از نیمی از صفحات روزنامه سراسری اصفهان به آگهی مفقودی مدارک ( مثل برگ سبز، سند کمپانی، کارت خورد ……) مزایده و مناقصه و….. اختصاص دارد.

راهنمای درج آگهی در روزنامه سراسری اصفهان

چندین روزنامه سراسری اصفهان در این استان فعالیت می کنند که برخی از آنها شرایط چاپ آگهی مفقودی در دفتر روزنامه سراسری کثیرالانتشار اصفهان را دارند.

روزنامه سراسری اصفهان دارای رتبه 3 و 4 می باشد که در مقایسه با روزنامه های همچون همشهری، ایران و جام و جم دارای قیمت پایین تری دارند.

اکثر شهرهای استان اصفهان کاشان ، نجف آباد ، شاهین شهر ، داران ، شهرضا ، زرین شهر، گلپایگان  دارای روزنامه سراسری اصفهان هستند که می توانید به آدرس آنها مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید.

مراحل درج آگهی مفقودی در روزنامه اصفهان

برخی افراد با مراحل چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری اصفهان آشنا نیستند که پیشنهاد می شود آگهی خود را در سامانه چاپ آگهی در روزنامه به نشانی chapeagahi.ir ثبت کنند.

اگر عجله دارید و می خواهید آگهی شما زودتر منشر شود برای ثبت و سفارش آگهی در روزنامه سراسری اصفهان با عنوان مدرک گمشده ( مثلا کلمه کارت ماشین) را به شماره تلفن دفتر روزنامه شیراز یعنی 0991.422.0080  پیامک کنید و تا همکاران ما در بخش ثبت آگهی ضمن تماس با شما همه مراحل از ثبت ، چاپ تا ارسال روزنامه را بصورت رایگان برایتان انجام دهند.

ضمنا شماره تماس و نشانی یا آدرس نمایندگی روزنامه سراسری کثیرالانتشار همچون همشهری ، اطلاعات ، کیهان ، رسالت، جام و جم ، ایران، نسل فردا، رویداد امروز، کیمیای وطن …. در بخش مربوطه آمده است.

دفتر روزنامه سراسری اصفهان

دفتر روزنامه سراسری اصفهاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا