تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • یکشنبه، ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ :: ۰۲:۳۸

در این مطلب با نحوه چاپ آگهی مفقودی در روزنامه نسل فردا و همچنین روش های ثبت سفارش آشنا خواهید شد.

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه نسل فردا

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه نسل فردا

آشنایی با روزنامه نسل فردا

نسل فردا در سال 1370 راه اندازی شد این نشریه در ابتدا با مجوز هفته نامه فعالیت می کرد اما در سال 1378 امتیاز روزنامه استانی را اخذ کرد و سپس بصورت منطقه ای توزیع شد.

این روزنامه بعذ از 9 سال یعنی در سال 1387 مجوز پخش سراسری در کشور دریافت کرد و از آن تاریخ تا کنون بصورت منظم در همه استانها توزیع می شود.

این روزنامه در اواسط سال 1395 مجوز  چاپ آگهی مفقودی در روزنامه را دریافت کرد بطوریکه با برنامه ریزی و پشتکار عوامل آن توانست رتبه اول کشوری را در زمین چاپ آگهی مفقودی را بدست بیاورد.

دفتر مرکزی روزنامه نسل فردا هم اکنون در اصفهان بوده ولی در تمامی استانها دارای نمایندگی فعال می باشد.

راهنمای چاپ آگهی مفقودی در روزنامه نسل فردا

همانطور که گفته شد روزنامه نسل فردا بیشترین تعداد آگهی مفقودی را در موضوعات برگ سبز خودرو، مفقودی کارت ملی هوشمند، کارت ماشین ، مفقودی گذرنامه، مدارک موتور سیکلت، مفقودی سند کمپانی و…… را در کشور چاپ  می کند.

کسانی که تمایل به چاپ آگهی مفقودی در روزنامه نسل فردا دارند می توانند به 3 طریق اقدام کنند.

روش اول: مراجعه به سامانه چاپ آگهی و ثبت مشخصات مفقودی در بخش مربوطه

روش دوم  عنوان مفقودی (مثلا کارت ماشین) را به شماره تلفن روزنامه یعنی 0991.422.0080  ارسال کنید تا کارشناسان ما ضمن تماس با شما کارهای مربوط به چاپ آگهی مفقودی در روزنامه نسل فردا را برایتان انجام دهند.

روش سوم: مراحعه حضوری به دفاتر نمایندگی روزنامه نسل فردا

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه نسل فردا

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه نسل فردا

ضمنا آدرس و شماره تلفن نمایندگی روزنامه نسل فردا در شهرهای گلستان, گرگان, رشت, خرم آباد, مازندران, گیلان, تبریز, ارومیه, اردبیل, اصفهان, شیراز, قزوین, قم, یاسوج, سنندج, کرمان, کرمانشاه, ساری, رشت, اراک, هرمزگان, بندرعباس, همدان, یزد, کرج, ایلام, بوشهر, تهران, خراسان, خوزستان, زنجان, سمنان, سیستان و بلوچستان, شهرکرد در بخش مربوطه آمده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا