تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • پنجشنبه، ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ :: ۰۸:۴۰

آشنایی با نحوه چاپ آگهی مفقودی در روزنامه کار و کارگر، هزینه چاپ و روش سفارش از جمله اهداف این نوشتار است.

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه کار و کارگر

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه کار و کارگر

آشنایی با روزنامه کار و کارگر

در ایران روزنامه های انگشت شماری هستند که مربوط به یک تشکل و صنف مخصوص باشد.

روزنامه کار و کارگر وابسته به خانه کارگر بوده و از زمان تاسیس تاکنون بصورت مستمر هر روز چاپ می شود و هدف از راه اندازی آن مطالبه حقوق کارگران بود.

هر چند این روزنامه از اهداف خود فاصله گرفته ولی روزنامه کار و کارگر یکی از روزنامه سراسری و کثیرالانتشار کشور است که هر روز در تمامی کشور توزیع می شود.

راهنمای چاپ آگهی مفقودی در روزنامه کار و کارگر

این روزنامه در 8 صفحه چاپ می شود که بخش زیادی از آن به چاپ آگهی مفقودی مربوط می شود.

چاپ مفقودی برگ سبز، چاپ مفقودی مدرک تحصیلی، مفقودی مجوز اسلحه، مفقودی پروانه مطب، مفقودی سند مالکیت، مفقودی کارت ماشین، مفقودی کارت هوشمند ملی و….. از جمله آگهی هایی است که در این روزنامه به چشم می خورد.

برای چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری کار و کارگر همچون سایر روزنامه به 3 طریق ممکن است.

طریق اول : برای چاپ آگهی مفقودی در روزنامه کار و کارگر می توانید به نمایندگی یکی از دفاتر روزنامه کار و کارگر مراجعه کرده و آگهی خود را سفارش دهید.

طریق دوم: مراجعه به سامانه چاپ آگهی مفقودی به نشانی https://chapeagahi.ir/ و ثبت مشخصات مدارک گمشده در یکی از بخش های مربوطه است.

طریق سوم: آسان ترین و بی دردسرترین روش ارسال عنوان مفقودی ( مثلا کارت ماشین) به شماره تلفن دفتر روزنامه یعنی 0991.422.0080 است. بعد از ارسال عنوان مفقودی به آن شماره همکاران ما با شما تماس گرفته و بصورت تلفنی مدرک گمشده را برای چاپ در روزنامه ثبت خواهند کرد.

هزینه چاپ مفقودی در روزنامه کار و کارگر

روزنامه کثیرالانتشار کار و کارگر جزو روزنامه های ارزان قیمت است که با کمترین هزینه می توانید آگهی مفقودی خود را چاپ کنید. البته هزینه آگهی مفقودی در روزنامه کار و کارگر بر اساس اندازه و کادر و صفحه کاملا متفاوت است.

سامانه چاپ آگهی مفقودی در روزنامه

سامانه چاپ آگهی مفقودی در روزنامه

در ضمن آدرس نمایندگی روزنامه کار و کارگر در شهرهای رشت، اراک، هرمزگان، بندرعباس، همدان، یزد، کرج,،ایلام، بوشهر، تهران، خراسان، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، شهرکرد، گلستان، گرگان، رشت، خرم آباد، مازندران، گیلان، تبریز، ارومیه، اردبیل، اصفهان، شیراز، قزوین، قم، یاسوج، سنندج، کرمان، کرمانشاه و ساری در بخش مربوطه آمده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا