تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • یکشنبه، ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ :: ۱۱:۴۶

نحوه چاپ آگهی مفقودی دفترچه ثبت ساعت راننده در روزنامه کثیرالانتشار هدف اصلی این نوشتار می باشد.

مفقودی دفترچه

رانندگانی که قصد دارند در بخش حمل و نقل عمومی بویژه مسافربری فعالیت کنند، علاوه بر مدارک لازم در این حوزه باید دفترچه ثبت ساعت راننده را نیز اخذ کنند.

در واقع هدف از ارائه دفترچه ثبت ساعت راننده، کنترل سرعت رانندگان در جاده است.

به هر دلیلی اگر دفترچه ثبت ساعت راننده گم شود برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی باید مفقودی دفترچه ثبت ساعت راننده در روزنامه سراسری کثیرالانتشار اعلام گردد.

1- نمونه متن مفقودی دفترچه ثبت ساعت راننده

دفترچه ثبت ساعت رانندگی درجه ……….. اینجانب ………….. کد ملی ……….. و به شماره سریال………… و شماره کارتکس ……………….. مفقود گردیده و از درجه اعتبار ساقط می باشد.

2- نمونه متن مفقودی دفترچه ثبت ساعت راننده

دفترچه ثبت ساعت رانندگی درجه ……… به استناد گواهینامه پایه …….. به شماره …………. به تاریخ ………. بنام ……….  با کد ملی ………… مفقود گردیده و از درجه اعتبار ساقط می باشد.

شما می توانید برای چاپ آگهی مفقودی دفترچه ثبت ساعت راننده وارد سامانه چاپ آگهی به نشانی www.chapeagahi.ir شده و در قسمت مربوطه مشخصات دفترچه را وارد کنید.

البته برای چاپ آگهی مفقودی دفترچه ثبت ساعت راننده می توانید عنوان« مفقودی دفترچه راننده» را به سامانه چاپ آگهی مفقودی یعنی 0991.422.0080 پیامک کنید تا کارشناسان ما ضمن تماس با شما راهنمایی لازم برای چاپ آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار را ارائه دهند.

چاپ آگهی در روزنامه سراسری

چاپ آگهی در روزنامه سراسریدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا