تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • جمعه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ :: ۰۱:۱۵

آشنایی با روزنامه سراسری بیرجند و دفاتر و نمایندگی و نحوه ثبت آگهی مفقودی در بیرجند از جمله بخش های این مطالب است.

روزنامه سراسری بیرجند

روزنامه سراسری بیرجند

روزنامه سراسری بیرجند (خراسان جنوبی ) و نحوه سفارش درج ، چاپ آگهی در این روزنامه از مهمترین و همچنین نمایندگی روزنامه کثیرالانتشار از جمله بخش های این گزارش است. ولی قبل از پرداختن به آدرس و شماره تلفن روزنامه بیرجند بهتر است با خود شهر بیرجند بیشتر آشنا بشیم.

آشنایی با شهر بیرجند

بیرجند از دو کلمه بیر و جند تشکیل شده است. بیر در زبان ساسانیان به معنای چاه و گند به معنی شهر است.

بیرجند اولین شهر ایران محسوب می شود که برای اولین و در سال ۱۳۰۲ در آن آبرسانی شده است. در این شهر همچنین دومین مدرسه به سبک نوین بعد از دارالفنون تهران راه اندازی شده است. سومین فرودگاه کشور هم (سال ۱۳۱۲) پس از فرودگاه قلعه مرغی و بوشهر ساخته شده است.

در تابستان سال ۱۳۸۳ این شهر، پس از تقسیم استان خراسان به سه استان،بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی شد.

آب و هوای بیرجند، نیمه بیابانی بوده و دارای زمستانهای سرد و تابستانهای خشک و گرم است.

باغ اکبریه ، باغ رحیم آباد ، ارگ کلاه فرنگی ، قلعه بیرجند ، بند دره ، بند عمر شاه ، آبشار چهارده ، باغ شوکت آباد و … از جمله مناطق گردشگری شهر بیرجند است.

اهمیت روزنامه سراسری بیرجند

با توجه به دایر شدن روزنامه سراسری و کثیرالانتشار در مراکز استانها، بیرجند هم بعد از استان شدن داراری روزنامه سراسری شد تا در راستای تکریم ارباب رجوع آگهی مفقودی، ثبتی ، مزایده و مناقصه و….. را منتشر و در اختیار شهروندان خود قرار دهد.

بنابراین در اکثرهای شهر این استان دفتر نمایندگی روزنامه کثیرالانتشار بیرجند و دیگر شهرهای از جمله قائن ، فردوس ، طبس ، نهبندان ، بشرویه ، سرایان ، سربیشه و…. راه اندازی شده است که ساکنین این استان به راحتی می توانند آگهی خود را در این روزنامه ثبت کنند.

چاپ مفقودی برگ سبز خودرو، مفقودی مدرک تحصیلی، مفقودی پروانه نظام مهندس، مفقودی جواز اسلحه، مفقودی دانشنامه، مفقودی کارت موتورسیلکت و……از جمله خدماتی است که در دفتر روزنامه بیرجند ارائه می شود.

نحوه چاپ آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار بیرجند

اگر نیاز به چاپ آگهی، مزایده و مناقصه و مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار بیرجند دارید می توانید به دو شیوه آگهی خود را ثبت کنید.

اولین روش مراجعه به سامانه چاپ آگهی به نشانی  chapeagahi.ir  و ثبت مشخصات مفقودی و سایر آگهی در این سامانه است. شما در این سامانه ضمن ثبت اطلاعات آگهی خود، آدرس و شماره تلفن خود را نیر می نویسید تا روزنامه بصورت رایگان از طریق پست پیشتاز برایتان ارسال می شود.

روش دوم نیز ارسال عنوان آگهی خود ( مثلا مفقودی کارت ماشین) به شماره سامانه 0991.422.0080 است تا بعد از چند دقیقه کارشناسان آن بخش با شما تماس گرفته و اطلاعات آگهی شما را بصورت تلفنی ثبت کنند.

نمایندگی روزنامه در بیرجند

ضمنا اگر نیاز به مراجعه حضوری در دفتر روزنامه و نمایندگی روزنامه کثیرالانتشار ابرار، اطلاعات، کار و کارگر، همشهری، رسالت، رویداد امروز، نسل فردا، جمهوری، خراسان ، شرق و…… را در بیرجند را دارید می توانید با مراجعه به بخش مربوطه به آدرس نمایندگی این روزنامه ها مراحعه کنید.

سامانه چاپ آگهی مفقودی در روزنامه

سامانه چاپ آگهی مفقودی در روزنامهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا