تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • یکشنبه، ۰۲ مهر ۱۴۰۲ :: ۰۰:۰۲

دفتر روزنامه سراسری بجنورد در زمینه چاپ انواع آگهی مفقودی، مزایده و مناقصه، ابلاغ و….. به فعالیت می پردازد.

دفتر روزنامه سراسری بجنورد

دفتر روزنامه سراسری بجنورد

معرفی و فعالیت روزنامه سراسری بجنورد

در این مطلب ضمن آشنایی با دفتر روزنامه سراسری کثیرالانتشار بحنورد در مورد نحوه چاپ آگهی مفقودی و نمایندگی های فعال در این استان صحبت خواهیم کرد.

ولی قبل از پرداختن به بحث روزنامه بجنورد بهتر است با این استان بیشتر آشنا بشیم.

آشنایی با بجنورد (خراسان شمالی)

بجنورد مرکز استان خراسان شمالی است. این یک استان تازه تاسیس در شمال شرق ایران واقع شده است.

بیشتر ساکنین این استان را کردها و ترک های خراسان را تشکیل می دهند.

عمارت آین ‌خانه مفخم، گردشگاه بش قارداش، گردشگاه باباامان، عمارت سردار مفخم، عمارت جاجرمی از جمله مناطق گردشگری استان بجنورد می باشد.

شهر بجنورد از شمال با کشور ترکمنستان همسایه می باشد که همین عامل زمینه ساز مرادوادت اقتصادی می باشد.

چاپ انواع آگهی در روزنامه بجنورد

نمایندگی روزنامه کثیرالانتشار بجنورد ( خراسان شمالی )  در شهرهای این استان یعنی راز ، آشخانه ، شیروان ، جاجرم، اسفراین، فاروج ، گرمه راه اندازی شده است تا در این نمایندگی کار چاپ آگهی مفقودی و سایر آگهی را به راحتی انجام دهند.

در واقع روزنامه بحنورد با هدف چاپ آگهی مفقودی همچون برگ سبز خودرو ، مفقودی مدرک تحصیلی، مفقودی پروانه اشتغال به کار، مفقودی مدارک موتور ، مفقودی سند کمپانی خودرو ، مفقودی مجوز اسلحه و …….راه اندازی شده است.

طریقه چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار بجنورد

سفارش چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار بجنورد هم از طریق سامانه و هم از طریق تلفن امکان پذیر است. این کار برای راحتی شما صورت گرفته و اتفاقا مورد استقبال هم قرار گرفته است.

در روش سامانه شما می توانید وارد سایت چاپ آگهی به نشانی chapeagahi.ir  وارد شده و اطلاعات مربوط به آگهی خود را در بخش مربوطه ثبت کنید. در این سامانه فرم مفقودی مدرک تحصیلی، مفقودی مدارک خودرو، مفقودی مدارک موتور سیکلت، مفقودی مدارک هویتی و….. آمده است.

در روش تلفنی نیز شما می توانید عنوان مفقودی خود را ( مثلا کارت ماشین ) را به شماره تلفن روزنامه بیرجند یعنی 0991.422.0080 پیامک کنید تا کارشناسان آن بخش با شما تماس گرفته و آگهی شما را بصورت تلفنی ثبت کنند.

نمایندگی روزنامه کثیرالانتشار در بیرجند

برای سهولت مخاطبان آدرس و شماره تلفن نمایندگی روزنامه کثیرالانتشار خراسان شمالی ، رسالت ، ایران ، ابرار ، همشهری، دنیای اقتصاد ، کیهان ، رویداد امروز ، ایران، شهروند ، جام و جم و اعتماد و هفت صبح و ….. در بخش مربوطه آمده است.

چاپ آگهی در روزنامه بیرجند

چاپ آگهی در روزنامه بیرجنددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا