تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • یکشنبه، ۲۶ آذر ۱۴۰۲ :: ۰۴:۰۹

چاپ متن مفقوی یا گم شدن سند مالکیت ملک ( آپارتمان/ مغازه/ زمین/ کارگاه/…. ) در روزنامه یکی از مواردی است که برای گرفتن المثنی لازم می باشد.

گم شدن سند مالکیت ملک

گم شدن سند مالکیت ملک

به گزارش سامانه چاپ آگهی، سند مالکیت معتبرترین سند در بین اسناد شناخته می شود که دارای اعتبار و ارزش خاصی است. در واقع سند مالکیت نشان دهنده حقوق استفاده از یک ملک یا وسیله…. را نشان می دهد.

شما با سند مالکیت می توانید از صحت و درست بودن ملک یا وسیله ….. مطمئن باشید. چرا که سند مالکیت ملک توسط اداره ثبت و اسناد املاک کشور صادر شده و نشان از قانونی بودن آن ملک از جمله  آپارتمان/ مغازه/ زمین/ کارگاه/…. است.

اما یکی از مشکلاتی که برای برخی از صاحبان ملک پیش می آید گم شدن سند ملک است که بعد از کلی گشتن پیدا نمی کنید.

بعد از اینکه شما از پیدا شدن سند ناامید شدید باید هر چه سریعتر نسبت به اعلام مفقودی سند در روزنامه و سپس گرفتن المثنی اقدام کنید.

نمونه متن گم شدن سند مالکیت ملک

چندین نمونه برای چاپ متن مفقودی سند مالکیت ملک وجود دارد که می توان با جستجوی ساده انواع آن را مشاهده کرد اما یکی از متن قابل قبول در زیر آمده است.

نمونه اول

سند مالکیت…….دانگ یکدستگاه آپارتمان/ مغازه/ زمین/ کارگاه/ به نشانی ……………………. به مالکیت آقا/خانم ……. فرزند ……………….با کدملی……………به شماره پلاک ثبتی …………. مفقود شده و فاقد اعتبار است.

نمونه دوم

سند مالکیت …………………… دانگ به شماره پلاک …………………… واقع در (نشانی)…………………… به مالکیت آقا/خانم ………………… فرزند ………………با کدملی…………… که در صفحه …………………… دفتر…………………… املاک طی شماره …………………… به ثبت رسیده، مفقود و فاقد اعتبار است.

چاپ مفقودی سند مالکیت ملک در روزنامه

چاپ مفقودی سند مالکیت ملک در روزنامه تنها را ساقط کردن و بی اعتبار کردن سند ملک گم شده است.

شما می توانید برای چاپ مفقودی سند مالکیت ملک در روزنامه به قسمت اعلام مفقوی سامانه چاپ آگهی وارده شده و طبق الگوی بالا، متن را بارگذاری کنید و یا اینکه عنوان « سند ملک» را به شماره 0991.422.0080 پیامک کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و راهنمایی لازم را ارائه دهند.

تلفن روزنامه

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا