تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • پنجشنبه، ۳۰ آذر ۱۴۰۲ :: ۰۶:۲۴

راهنمای چاپ آگهی ملک در روزنامه برای احداث جایگاه سوخت ( گازوئیل – پمپ بنزین و گاز CNG )

چاپ آگهی ملک در روزنامه برای احداث جایگاه سوخت

چاپ آگهی ملک در روزنامه برای احداث جایگاه سوخت

طبق قانون افرادی که قصد راه اندازی جایگاه سوخت برون شهری و درون شهری در زمین و ملکی را دارند، برای شرکت در فراخوان در احداث جایگاه سوخت باید طبق سند ادعای خود را بر مالکیت آن زمین اثبات کنند.

این افراد هر چند دارای سند رسمی از اداره ثبت هستند اما باید آگهی ملک خود با مشخصات کامل در روزنامه کثیرالانتشار سراسری چاپ و منتشر کنند تا هر کسی ادعایی دال بر آن زمین و ملک دارند، به اداره مربوطه مراجعه و اعتراض خود را ثبت کند.

نمونه متن چاپ آگهی ملک در روزنامه برای احداث جایگاه سوخت

بدین وسیله آقا/ خانم/ سازمان ………………….. با شناسه ملی/ کدملی …………….. صاحب زمین/ ملک/ به شماره سند …………….  به نشانی ……………………………………… به شماره پلاک اصلی ………… و شماره پلاک فرعی……. به مساحت………. و با حدود اظهار نامه ثبتی

شمالا…….. متر با مشرف به ……………………….

جنوبا  …….. متر با مشرف به ……………………….

شرقا ………. متر مشرف به ……………………….

غربا  ……. متر با مشرف به ……………………….

می باشند که برابر این آگهی مالکیت خویش جهت ارایه به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه …………….  بابت شرکت در فراخوان احداث جایگاه سوخت اعلام می دارند لذا هر شخص حقیقی و حقوقی ادعایی دال بر رد این مالکیت دارند به اداره ثبت اسناد شهرستان مربوطه مراجعه نمایند.

علاوه بارگذاری فایل pdf در سامانه باید نسخه چاپی این روزنامه جهت ارائه به شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی ارائه گردد.

برای چاپ آگهی ملک در روزنامه برای احداث جایگاه سوخت ( گازوئیل – پمپ بنزین و گاز CNG) می توانید متن آگهی خود را در سایت www.chapeagahi.ir  بارگذاری کرده و یا اینکه عنوان « آگهی جایگاه سوخت» را در به شماره 0991.422.0080 پیامک کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و راهنمایی لازم را انجام دهند.

اثبات مالکیت ملک مبنی بر احداث جایگاه سوخت در روزنامه

چاپ آگهی ملک در روزنامه برای احداث جایگاه سوخت در شهرهای اراک – ارومیه – اردبیل- اصفهان – بندرعباس – همدان – گلستان – گرگان – رشت – خرم آباد -بیرجند – مازندران – گیلان – تبریز – مازندران – شیراز – قزوین – قم – اهواز – کرج – ایلام – بوشهر- تهران-  شیراز – مشهد – بیرجند – اهواز – زنجان – سمنان – زاهدان – شهرکرد – یاسوج – سنندج – کرمان – کرمانشاه – ساری – رشت – هرمزگان –  یزد – بجنورد – لرستان – خوزستان – فارس – خراسان – سیستان و بلوچستان انجام می گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا