تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • جمعه، ۰۳ شهریور ۱۴۰۲ :: ۱۱:۵۹

در این بخش ضمن آشنایی با چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری رشت با آدرس روزنامه، شماره تماس و نمایندگی ها آشنا خواهید شد.

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری رشت

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری رشت

آشنایی با روزنامه سراسری رشت

رشت مرکز استان گیلان است که از شمال به دریای خزر و از جنوب به رودبار منتهی می شود.

این شهر داراری آب هوای مدیترانه ای است یعنی در تابستان گرم و شرجی و در زمستان هوای سرد همراه با رطوبت است.

این شهر یکی از پرجمعیت ترین شهرهای اطراف دریای خزر است بر همین اساس یکی از کلانشهرهای کشور محسوب می شود.

با توجه به انبوه جمعیت ساکن در این منطقه و تعداد آگهی های مفقودی راه اندازی دفتر روزنامه سراسری رشت یک نیاز اساسی برای منطقه بود.

رشت، بندر انزلی، لاهیجان، لنگرود، هشتپر، آستارا، صومعه سرا، آستانه اشرفیه، رودسر، فومن، خمام، سیاهکل، رضوانشهر، ماسال، منجیل و…. از جمله شهرهای استان گیلان می باشد که دفتر روزنامه سراسری رشت در اکثر آنها راه اندازی شده است.

آشنایی با چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری رشت

بیشتر کسانی که قصد چاپ آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار رشت را دارند، می توانند  با آسان ترین روش آگهی خود را ثبت و سفارش کنند.

یکی از آسان ترین روش برای کسایی که قصد چاپ آگهی مفقودی در رونامه سراسری رشت دارند، این است که عنوان مفقودی ( مثلا گواهینامه) را به شماره 0991.422.0080 ارسال کنند تا کارشناسان حاضر در دفتر روزنامه با شما تماس گرفته و همه مراحل ثبت و چاپ آگهی را برای شما انجام دهند.

اما مسیر دوم برای چاپ آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار رشت، ثبت مشخصات عنوان مفقودی در سامانه چاپ آگهی به آدس  www.chapeagahi.ir  است.

نمایندگی، آدرس و شماره تماس روزنامه رشت

چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو ، مفقودی مدرک تحصیلی ، مفقودی گذرنامه، مفقودی کارت ماشین، مفقودی سند کمپانی، چاپ آگهی مفقودی پروانه مطب، پروانه جواز و کسب و کار، آگهی مناقصه و مزایده و…… یکی از کارهای است که در دفتر روزنامه سراسری رشت به آن پرداخته می شود.

ضمنا آدرش و شماره تماس دفتر نمایندگی روزنامه اطلاعات، همشهری، کیهان، ایران، نسل فردا، جام و جم و …. در رشت و در بخش مربوطه آمده است.

دفتر روزنامه سراسری رشت

دفتر روزنامه سراسری رشتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا