تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • جمعه، ۰۸ دی ۱۴۰۲ :: ۱۲:۵۳

در این نوشتار با نحوه چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار آشنا خواهید شد.

نحوه چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار

نحوه چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار

نحوه چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار یکی از سوالاتی که اکثر مخاطبان از ما می پرسند.

برای کسانیکه قصد چاپ آگهی مجمع شرکت، مزایده و مناقصه، مفقودی مدارک مثل پروانه اشتغال، مدرک تحصیلی، مدارک خودرو و….. روزنامه کثیرالانتشار سراسری را دارند، دانستن نحوه چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار باعث صرف جویی در وقت عدم نیاز مراجعه حضوری به دفتر روزنامه خواهد بود.

آشنایی با نحوه چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار

شما می توانید برای چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار به سامانه چاپ آگهی به نشانی اینترنتی www.chapeagahi.ir  مراجعه کرده و در قسمت مربوطه، مشخصات لازم را ثبت کنند.

در صفحه اول این سامانه محل بارگذاری تمامی آگهی ها همچون آگهی دعوت مجمع شرکت، آگهی مفقودی مدارک خودرو، آگهی تبریک و تسلیت، آگهی مفقودی مدارک موتور سیکلت، آگهی مزایده و مناقصه، آگهی مفقودی مدرک تحصیلی، آگهی مفقودی پروانه اشتغال و….. مشخص شده است که با کلیک روی هر یک از این بخش ها می توانید مشخصات آگهی را ثبت کنید.

بعد از ثبت همکاران ما اطلاعات ثبت شده را دانلود و برای چاپ در روزنامه پیگیری خواهند کرد.

برای اینکه بدانید آگهی شما در چه مرحله ای در چاپ روزنامه قرار دارد، می توانید با وارد کردن کد سفارش آگهی و یا کدملی در قسمت پیگیری آگهی از آخرین مرحله چاپ آگهی باخبر شوید.

برای آن دسته از عزیران که دسترسی به اینترنت نداشته و یا حوصله کار با سامانه را ندارند، پیشنهاد می شود می توانند عنوان آگهی ( مثلا کارت ماشین) را به شماره 0991.422.0080 پیامک کنند تا بعد از چند دقیقه کارشناسان ما با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم را برای چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار را ارائه دهند.

بعد از چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار روزنامه دو نسخه روزنامه برای شما در اسرع وقت ارسال و یا اینکه آدرس دفتر برای دریافت روزنامه اطلاع رسانی خواهد شد.

سامانه چاپ آگهی در روزنامه

سامانه چاپ آگهی در روزنامهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا