تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • چهارشنبه، ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ :: ۰۹:۴۳

داشتن آدرس دفتر روزنامه سراسری کثیرالانتشار باعث سهولت در سفارش چاپ آگهی مفقودی از جمله برگ سبز، کارت ماشین، مدرک تحصیلی و…. می شود.

آدرس دفتر روزنامه سراسری کثیرالانتشار

آدرس دفتر روزنامه سراسری کثیرالانتشار

یکی از مشکلات همشگی درخواست کنندگان آگهی برای چاپ آگهی مفقوی و سایر آگهی ها، نداشتن آدرس دفتر روزنامه سراسری کثیرالانتشار است.

مشکلات نداشتن آدرس دفتر روزنامه سراسری کثیرالانتشار

این مشکل بخاطر تغییر مکان بیشتر دفتر روزنامه ها صورت می گیرد. برخی دیگر هم بعد از کرونا دفتر را جمع آوری و بصورت غیرحضوری مشغول بکار هستند. برخی دیگر نیز بخاطر هزینه های دفتری و اجاره کلا دفتر را تخلیه کردند.

البته این شامل همه روزنامه ها نمی شود چرا که طبق آخرین گزارشات معاونت مطبوعاتی در کشور حدود 341 روزنامه فعالیت می کنند.

از این تعداد فقط محل روزنامه های دولتی و چند روزنامه ها دیگر ثابت بوده و هر سال تغییر مکان می دهند.

پس مراجعه به دفتر روزنامه سراسری کثیرالانتشار و بسته بودن آن همیشه یک از گلایه های همیشگی مخاطبان و سفارش دهندگان آگهی است.

البته کسانی که قصد دارند اخبار و یا مطالبی برای روزنامه ارسال می کنند می توانند از طریق شبکه های اجتماعی به روزنامه سراسری کثیرالانتشار ارسال کنند. اما سفارش آگهی نیاز به مراجعه حضوری، مذاکره بر سر قیمت تعداد چاپ، تاریخ های چاپ، طراحی و…. عقد قرارداد است.

اما برخی آگهی ها همچون آگهی مفقودی ( برگ سبز خودرو، کارت ماشین، مفقودی مدرک تحصیلی، پروانه مطب و نظام مهندسی، مفقودی سند کمپانی و……) نیز هستند که با یک تماس می توان آن را سفارش داد و نیازی به مراجعه حضوری به آدرس دفتر روزنامه سراسری کثیرالانتشار نیست.

پس اگر شما هم نیاز به چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری کثیرالانتشار دارید، عنوان مفقودی ( مثلا کارت ماشین ) را به شماره تلفن دفتر روزنامه یعنی 0991.422.0080 ارسال کنید تا همکاران ما در بخش ثبت آگهی مفقودی با شما تماس گرفته و پیگیر کار شما باشند.

در ضمن برای اطمینان حاصل می توانید وارد سامانه چاپ آگهی به نشانی chapeagahi.ir شده و در بخش مربوطه مفقودی خود را برای چاپ در روزنامه به تاریخ فردا ثبت کنید.

نحوه چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشاردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا