تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • جمعه، ۱۷ شهریور ۱۴۰۲ :: ۱۲:۲۱

در این نوشتار سعی داریم به موضوع پیگیری چاپ آگهی در روزنامه سراسری کثیرالانتشار بپردازیم.

سامانه چاپ آگهی مفقودی در روزنامه

پیگیری چاپ آگهی در روزنامه سراسری کثیرالانتشار

اول نکته در مورد پیگیری چاپ آگهی در روزنامه سراسری کثیرالانتشار اطلاع از اسم روزنامه ای است که آگهی شما در آن چاپ شده است.

اینکه شما اسم روزنامه را ندانید هیچ وقت نخواهید توانست چاپ آگهی خود را پیگیری کنید.

لازم به ذکر است که در کشور حدود 350 روزنامه در کشور منتشر می شود که برخی از آنها مجوز سراسری، کثیرالانتشار، منطقه ای ، استانی و…… هستند که بستگی به نوع آگهی باید در نوع روزنامه برای چاپ آگهی دقت کنیم.

بعنوان مثال چاپ آگهی مفقودی برگ سبز خودرو، آگهی مفقودی مدرک تحصیلی، مفقودی پروانه مطب و جواز کسب ، مفقودی کارت ماشین، آگهی مفقودی سند کمپانی ، مفقودی پاسپورت، مفقودی و….. از جمله آگهی هایی هستند که حتما باید در روزنامه سراسری کثیرالانتشار منتشر شود.

در کنار آن باید اسم روزنامه، شماره تلفن روزنامه، آدرس روزنامه را بدانیم که برای پیگیری چاپ آگهی بسیار لازم و مفید خواهد بود.

الته بهترین راه حل دادن آگهی به نماینده روزنامه است. این نماینده ها خود را موظف به چاپ و ارائه آگهی به مشتریان هستند و شما می توانید با داشتن شماره تماس نماینده، از پیگیری چاپ آگهی در روزنامه سراسری کثیرالانتشار آگاه باشید.

در کنار آن شرکت هایی معتبری هم هستند که با راه اندازی سامانه همچون سامانه چاپ آگهی می توانید از طریق غیرحضوری آگهی خود را در سامانه ثبت کرده و برای پیگیری چاپ آگهی در روزنامه سراسری کثیرالانتشار کد رهگیری دریافت کنید.

این کد رهگیری به شما کمک می کند تا از تمامی مراحل از چاپ، ارسال، تاریخ چاپ و….. مطلع باشید.

پیگیری چاپ آگهی در روزنامه سراسری کثیرالانتشار

پیگیری چاپ آگهی در روزنامه سراسری کثیرالانتشاردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا