تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • سه شنبه، ۰۴ مهر ۱۴۰۲ :: ۰۱:۵۹

چاپ آگهی تسلیت در روزنامه یکی از روش های ابراز همدری است.

چاپ آگهی تسلیت در روزنامه

چاپ آگهی تسلیت در روزنامه

گاها شده که با ارسال پیام تسلیت، به دوست و یا همکار خود مصیبت وارده را تسلیت بگوییم.

چاپ آگهی تسلیت در روزنامه نیز از جمله آگهی هایی است که شما هر روز در صفحات مختلف روزنامه آن را می بینید.

این آگهی تسلیت در اندازه و شکل های مختلف منتشر می شود. البته اندازه و شکل چاپ آگهی تسلیت در روزنامه بستگی به خود سفارش دهنده دارد.

مشتریانی هستند که بخاطر صمیمت و یا خویشاوندی چاپ آگهی تسلیت در روزنامه را در اندازه بزرگتری سفارش می دهند و هر چقدر این صمیمت و رابطه کاری و خانوادگی بیشتر شود، آگهی تسلیت نیز به تناسب آن بزرگتر و با طرح های گوناگون چاپ می شود.

چاپ آگهی تسلیت در روزنامه البته با دلایل مختلف منتشر می شود، که یکی از مهمترین دلایل آن ابراز همدری با خانواده فرد متوفی است.

البته خب کسانی نیز هستند که بخاطر عدم شرکت در مراسم ترحیم با چاپ آگهی تسلیت در روزنامه اینگونه به خانواده فرد فوت شده تسلیت می گویند.

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که می خواهید پیام تسلیت در روزنامه منتشر کنید می توانید با ما در ارتباط باشید.

برای قرار دادن متن پیام تسلیت برای چاپ در روزنامه اینجا کلیک کنید.

دفتر روزنامه

دفتر روزنامه

چاپ آگهی تسلیت در شهرهای اراک – ارومیه – اردبیل- اصفهان – بندرعباس – همدان – گلستان – گرگان – رشت – خرم آباد -بیرجند – مازندران – گیلان – تبریز – مازندران – شیراز – قزوین – قم – اهواز – کرج – ایلام – بوشهر- تهران-  شیراز – مشهد – بیرجند – اهواز – زنجان – سمنان – زاهدان – شهرکرد – یاسوج – سنندج – کرمان – کرمانشاه – ساری – رشت – هرمزگان –  یزد – بجنورد – لرستان – خوزستان – فارس – خراسان – سیستان و بلوچستاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا