تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • یکشنبه، ۱۴ آبان ۱۴۰۲ :: ۰۰:۱۰

فرم و متن مفقودی دفترچه پروانه وکالت به مشخصات صاحب و شماره و تاریخ پروانه اشاره می کند.

متن مفقودی دفترچه پروانه وکالت

متن مفقودی دفترچه پروانه وکالت

در این مطلب با فرم و متن مفقودی دفترچه پروانه وکالت و گواهی آشنا شده و طریقه چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری کثیرالانتشار را توضیح خواهیم داد.

چاپ مفقودی دفترچه پروانه وکالت در روزنامه سراسری کثیرالانتشار در صورت گم شدن، سوختگی و پاره شدن و….. انجام می گیرد تا متقاضی بتواند نسبت به اخذ پروانه دفترچه وکالت المثنی و جدید اقدام کند.

چاپ مفقودی دفترچه پروانه وکالت در یک نوبت در روزنامه سراسری کثیرالانتشار منتشر می شود.

متنی که در روزنامه کثیرالانتشار باید منتشر شود بدین صورت است.

متن مفقودی دفترچه پروانه وکالت

دفترچه پروانه وکالت به شماره پروانه……………. پایه ………….. و به تاریخ صدور ………….. متعلق به ………. به شماره ملی ………….. از حوزه/ شهر ………….. مفقود و  از درجه اعتبار ساقط می باشد.

متن مفقودی گواهی وکالت

گواهی وکالت اینجانب …………. به شماره ملی ……. به شماره پروانه …….. پایه ………….به تاریخ صدور……… از حوزه / شهر………………. مفقود گردیده و از درجه اعتبار ساقط می باشد.

روش چاپ آگهی مفقودی دفترچه پروانه وکالت در روزنامه

برای چاپ آگهی مفقودی دفترچه پروانه وکالت می توانید وارد سامانه چاپ آگهی به نشانی chapeagahi.ir شده و در بخش مربوطه مشخصات دفترچه پروانه وکالت و گواهی خود را در آن ثبت کنید تا روز بعد در روزنامه سراسری کثیرالانتشار منتشر گردد.

همچنین می توانید عنوان یکی از مفقودی ها را به شماره خط روزنامه 0991.422.0080 پیامک کنید تا کارشناسان این حوزه با شما تلفن شما گرفته و اطلاعات مفقودی شما را بصورت تلفنی در روزنامه ثبت کنند.

چاپ مفقودی دفترچه پروانه وکالت در روزنامه

چاپ مفقودی دفترچه پروانه وکالت در روزنامه

همچنین شما می توانید برای چاپ آگهی مفقودی دفترچه و پروانه وکالت در شهرهای اراک – ارومیه – اردبیل- اصفهان – ایلام – بوشهر- تهران-  شیراز – مشهد – بیرجند – اهواز – زنجان – سمنان – زاهدان -شهرکرد – یاسوج – سنندج – کرمان – کرمانشاه – ساری – رشت – هرمزگان –  یزد – بجنورد – بندرعباس – همدان – گلستان – گرگان – رشت – خرم آباد -بیرجند – مازندران – گیلان – تبریز – مازندران – شیراز – قزوین – قم – اهواز – کرج – لرستان – خوزستان – فارس – خراسان – سیستان و بلوچستان با ما در ارتباط باشید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا