تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • سه شنبه، ۱۱ مهر ۱۴۰۲ :: ۰۱:۰۴

روزنامه سراسری کثیرالانتشار معتبرترین نشریه در بین تمامی نشریات است که چاپ آگهی مفقودی و برخی از اسناد در آن صورت می گیرد.

آشنایی با روزنامه سراسری کثیرالانتشار

آشنایی با روزنامه سراسری کثیرالانتشار

اعتبار روزنامه سراسری کثیرالانتشار

هر روز چندین بار کلمه روزنامه را در رادیو، تلویزیون و محافل عمومی می شنوید و هنگام عبور و مرور از پیاده رو چند لحظه ایستاده و در دکه به تیترهای روزنامه نگاهی می اندازید.

هر چند در گذشته ای نه چندان دور روزنامه منبع اصلی اخبار و رویدادهای قلمداد می شد ولی امروز با گسترش شبکه های اجتماعی و رسانه های جمعی از ارزش روزنامه تا حدی کاسته شده است.

درست است که روزنامه مثل سابق چندان خریدار نداشته ولی این رسانه همچنان به عنوان یک سند  و مدرک قابل اعتبار قلمداد می شود. چنانچه روزنامه منبع برخی کتابها، مجلات و حتی اخبار رادیو و تلویزیون است.

روزنامه در ابتدا با هدف انتشار اخبار توسط روزنامه نگاران راه اندازی شد تا خبر و تحلیل خود را منتشر کرده و آن را در بازار بفروشند. البته کلمه روزنامه برای نشریه ای بکار می برد که هر روز و در تمامی ایام هفته بصورت منظم و مرتب منتشر شود.

اگر کمی تخصصی تر به موضوع بپردازیم روزنامه در واقع یک نشریه در قالب انتشار روزانه است. و مفهوم سراسری و کثیرالانتشار وقتی بکار می رود که همین روزنامه بصورت گسترده و در تیراژ بالا منتشر گردد.

نشریات از لحاظ تقسیم بندی به چند نوع مثل سالنامه، فصلنامه، ماهنامه، دوهفته ، هفته نامه و روزنامه تقسیم می شود و هر کدام از این نشریات در سطح محلی، استانی ، منطقه ای، سراسری توزیع می شود.

روزنامه سراسری کثیرالانتشار آن نشریه ای است که بصورت روزانه چاپ شده و در سراسر کشور با تعداد چاپ بیشتر منتشر شود.همچون روزنامه ایران، روزنامه همشهری، روزنامه اطلاعات، روزنامه کیهان، روزنامه جام و جم و ….. به همین خاطر اکثراطلاعیه ها، فراخوان ها، مناقصه و مزایده، آگهی دعوت مجمع عمومی، آگهی حصر وراثت و …….  در این روزنامه ها منتشر می شود.

دلیل چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری کثیرالانتشار

روزنامه سراسری کثیرالانتشار دارای بیشترین اعتبار و ارزش در بین تمامی نشریات محسوب می شود  بر همین اساس طبق قانون تمامی مفقودی ها مثل مفقودی اسناد و مدارک خودرو، مفقودی مدرک تحصیلی و دانشامه، مفقودی مجوزهای کسب و کار، مفقودی پروانه مطب و نظام مهندسی و آگهی مجمع عمومی و فوق العاده و….. باید در روزنامه سراسری کثیرالانتشار چاپ شود.

این تاکید بدان دلیل است که یابنده یکی از مدارک همچون برگ سبز خودرو ممکن است در شهر دیگری این اسناد سوء استفاده کند بر همین اساس وقتی مدرک مهمی گم شود باید در روزنامه سراسری کثیرالانتشار منتشر شود تا اعتبار آن ساقط گردد.

دفتر روزنامه سراسری کثیرالانتشار

دفتر روزنامه سراسری کثیرالانتشار

برای راحتی آگهی دهندگان نمایندگی روزنامه کثیرالانتشار در شهرهای اراک – ارومیه – اردبیل- اصفهان – بندرعباس – همدان – گلستان – گرگان – رشت – خرم آباد -بیرجند – مازندران – گیلان – تبریز – مازندران – شیراز – قزوین – قم – اهواز – کرج – ایلام – بوشهر- تهران-  شیراز – مشهد – بیرجند – اهواز – زنجان – سمنان – زاهدان – شهرکرد – یاسوج – سنندج – کرمان – کرمانشاه – ساری – رشت – هرمزگان –  یزد – بجنورد – لرستان – خوزستان – فارس – خراسان – سیستان و بلوچستان و….. راه اندازی شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا