تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • جمعه، ۲۱ مهر ۱۴۰۲ :: ۰۰:۱۷

در این نوشتار به قیمت چاپ آگهی مناقصه در روزنامه کثیرالانتشار پرداخته و با شرایط آن آشنا خواهید شد.

چاپ آگهی مناقصه در روزنامه کثیرالانتشار

سفارش چاپ آگهی مناقصه در روزنامه کثیرالانتشار در سامانه www.chapeagahi.ir  فراهم شد.

متقاضیان چاپ آگهی مناقصه در روزنامه کثیرالانتشار می توانند وارد این لینک مناقصه و مزایده شده و متن آگهی خود را در این بخش ثبت کنند.

برخی از سازمانها و ادارات برای خرید کالا، ارائه خدمات، کار و پروژه و….. به کمترین قیمت، فرآیندی را از طریق روزنامه و سایت ستاد ایران، برگزار می کنند که به آن مناقصه می گویند.

در این فرآیند هر کسی پایین تر قیمت را بر اساس شرایط کالا و خدمات ….. که در اسناد مناقصه آمده است، ارائه دهند، برنده مناقصه خواهد شد.

طریقه شرکت در مناقصه هم بدین شرح است:

شرکت ها و سازمانها و… در ابتدا آگهی مناقصه را در یکی از روزنامه ها منتشر می کنند، شرکت کنندگان در این مناقصه طبق اسنادی که منتشر می شود، قیمت خود را در داخل پاکت گذاشته و به آدرسی که در روزنامه قید می شود، تحویل می دهند، بعد از گذشت یک هفته و یا 10 روز پاکت های افراد شرکت کننده باز شده و هر کسی کمترین قیمت را اراده دهد، برنده آن مناقصه خواهد بود.

هزینه چاپ آگهی مناقصه در روزنامه کثیرالانتشار

چاپ آگهی ها مناقصه دولتی و تعیین قمیت و نوع روزنامه از طریق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد ولی شرکت های دولتی در این مورد هیچ محدودیتی ندارند و در هر روزنامه ای با قیمت توافقی می توانند سفارش دهند.

هزینه چاپ آگهی مناقصه در روزنامه سراسری کثیرالانتشار بر اساس رتبه روزنامه، اندازه آن، نوع صفحه و نوبت مشخص می شود.

بعنوان مثال هزینه چاپ آگهی مناقصه در روزنامه کثیرالانتشار مثل همشهری، جام و جم، روزنامه دنیای اقتصاد، روزنامه اطلاعات و….چون در لیست رتبه یک کشوری قرار دارد گران تر است. و به ترتیب

بطور کلی قیمت تمامی آگهی دولتی از طریق اداره فرهنگ و ارشاد و بر اساس تعرفه سامانه «ای رسانه» صورت گرفته و عامل انسانی در تعیین هزینه آن هیچ دخالتی ندارند.

هزینه چاپ آگهی مناقصه در روزنامه کثیرالانتشار برای شرکت های خصوصی متفاوت است و آنها می توانند در تمامی روزنامه ها و با قیمت توافقی آگهی خود را سفارش دهند.

متقاضیان چاپ آگهی مناقصه در روزنامه کثیرالانتشار در شهرهای اهواز – زنجان – سمنان – زاهدان – شهرکرد – یاسوج – سنندج – کرمان – کرمانشاه – ساری – رشت – اراک – ارومیه – اردبیل- اصفهان – بندرعباس – همدان – گلستان – گرگان – رشت – خرم آباد -بیرجند – مازندران – گیلان – تبریز – مازندران – شیراز – قزوین – قم – اهواز – کرج – ایلام – بوشهر- تهران-  شیراز – مشهد – بیرجند – هرمزگان –  یزد – بجنورد – لرستان – خوزستان – فارس – خراسان – سیستان و بلوچستان می توانند چاپ آگهی مناقصه در روزنامه کثیرالانتشار با شماره دفتر روزنامه 0991.422.0080 تماس بگیرند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا