تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • جمعه، ۱۲ آبان ۱۴۰۲ :: ۱۱:۳۹

چاپ آگهی استخدام در روزنامه سراسری کثیرالانتشار یکی از شیوهای جذب نیرو محسوب می شود.

چاپ آگهی استخدام در روزنامه

در این مطلب به اهمیت چاپ آگهی استخدام در روزنامه می پردازیم.

به گزارش سایت چاپ آگهی، یکی از مشکلاتی که اکثر مدیران و کارفرمایان با آن مواجه هستند جذب نیروی متخصص و کاربلد برای کار است.

از آنجا که نیروی کار مهمترین عامل موفقیت یک کسب و کار محسوب می شود لذا دغدغه اصلی مدیران شرکت های خصوصی پیدا کردن همین افراد است.اینکه این نیروها را چگونه شناسایی، گزینش و استخدام کنند.

چاپ آگهی استخدام در روزنامه یکی از راهکارهایی است که می تواند برای پیدا کردن افراد متخصص کمک کند.

با چاپ آگهی استخدام در روزنامه هر مدیری می تواند از بین صدها نفر که فرم استخدام را پر کردند، افراد مد نظر خود را انتخاب کند.

در واقع چاپ آگهی استخدام در روزنامه سراسری کثیرالانتشار شرایط انتخاب نیرو را از تمام نقاط ایران فراهم می کند.

مزیت چاپ آگهی استخدام در روزنامه بر این است که بعد از انتشار دها سایت آگهی شما را برای بصورت رایگان در سایت خود نیز منتشر می کنند چرا که این بخش یکی از پر مخاطب ترین قسمت های هر سایت می باشد.

نحوه چاپ آگهی استخدام در روزنامه

شما هم اگر قصد جذب نیروی ماهر هستید، می توانید سفارش چاپ آگهی استخدام در روزنامه را به ما بسپارید تا آگهی شما در بهترین جای روزنامه و با قیمت مناسب منتشر شود.

برای این کار کلمه «آگهی استخدام» را به شماره تلفن دفتر روزنامه یعنی 0991.422.0080 ارسال کنید تا کارشناسان ما در آن بخش با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را ارائه دهند.

همچنین می توانید آگهی جذب نیرو و آگهی دعوت به همکاری را بصورت آنلاین در سایت چاپ آگهی به نشانی www.chapeagahi.ir بارگذاری کنید.

تلفن روزنامه

ضمنا چاپ آگهی استخدام در روزنامه در نمایندگی شهرهای اراک – ارومیه – اردبیل- اصفهان – بندرعباس – همدان – گلستان – گرگان – رشت – خرم آباد -بیرجند – مازندران – گیلان – تبریز – مازندران – شیراز – قزوین – قم – اهواز – کرج – ایلام – بوشهر- تهران-  شیراز – مشهد – بیرجند – اهواز – زنجان – سمنان – زاهدان – شهرکرد – یاسوج – سنندج – کرمان – کرمانشاه – ساری – رشت – هرمزگان –  یزد – بجنورد – لرستان – خوزستان – فارس – خراسان – سیستان و بلوچستان فراهم است.



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا