تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • یکشنبه، ۲۸ آبان ۱۴۰۲ :: ۰۹:۰۴

در این مطلب در مورد چاپ آگهی در روزنامه رسالت بویژه آگهی دعوت مجمع عمومی، مناقصه و مزایده ، مفقودی مدارک اشاره خواهیم کرد.

چاپ آگهی در روزنامه رسالت

چاپ آگهی در روزنامه رسالت

روش چاپ آگهی در روزنامه رسالت

تاسیس روزنامه رسالت به سال 1364 باز می گردد.

این روزنامه در ابتدا در 16 صفحه و هم اکنون در 8 صفحه منتشر می شود.

در چند سال گذشته نمایندگی روزنامه رسالت در تمامی استانها فعال و در جذب آگهی بسیار فعال بودند.

با گسترش فضای مجازی و توسعه شبکه اینترنت دیگر نیازی به مراجعه حضوری آگهی دهندگان کمتر شد بنابراین روزنامه رسالت نیز مثل سایر روزنامه ها بسیاری از آگهی ها را از طریق تلفن و اینترنت سفارش می گیرد.

شما هم می توانید برای چاپ آگهی در روزنامه رسالت به دو طریق اقدام کنید.

روش اول اینکه به سامانه چاپ آگهی به نشانی chapeagahi.ir  وارد شده و در با توجه به نوع آگهی در قسمت مربوطه آگهی خود را ثبت کنید.

روش دوم چاپ آگهی در روزنامه رسالت بصورت تلفنی است.برای این منظور شما می توانید با عنوان آگهی (مثلا مفقودی سند خودرو)  را به شماره تلفن دفتر روزنامه یعنی 0991.422.0080 پیامک کنید تا کارشناس آن بخش با شما تماس گرفته و ضمن راهنمایی سفارش شما را ثبت کند.

قیمت چاپ آگهی در روزنامه رسالت

با توجه به اینکه روزنامه رسالت در رتبه 3 کشوری قرار دارد تعرفه چاپ آگهی در آن نسبت به سایر روزنامه ها همچون همشهری، ایران، جام جم و… پایین تر است.

آگهی دعوت مجمع عمومی شرکت، آگهی مزایده و منافصه، آگهی تغییرات و تاسیسات شرکت و…. از از جمله آگهی هایی است که در روزنامه رسالت بیشتر از سایر آگهی ها منتشر می شود.

تلفن روزنامهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا