تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • سه شنبه، ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ :: ۰۱:۰۳

در متن آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه سراسری به شماره ثبت شرکت، شناسه ملی، موضوعات جلسه، تاریخ و مکان برگزاری مجمع عمومی اشاره دارد.

متن آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه سراسریی

متن آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه سراسری

چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه کثیرالانتشار جهت اطلاع رسانی های مجمع های سالیانه و جلسات برای سهامداران، الزامی می باشد که در صورت کوتاهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده هیئت مدیره در این امر ، بازرسین شرکت موظف به انجام اطلاع رسانی های مربوطه هستند.

در واقع با انتشار آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه سراسری مختص آگهی های مرتبط با شرکت ، نسبت به برگزاری مجامع عمومی عادی و فوق العاده دعوت بعمل می آید.

البته مجمع عمومی چندین نوع است مثل آگهی دعوت مجمع فوق العاده در روزنامه، دعوت مجمع عادی، مجمع عمومی موسس، مجمع عمومی سالیانه و ….. که ساختار و قالب همه آنها به یک شکل صورت می گیرد که در این قسمت به آن اشاره می کنیم.

نمونه فرم و متن آگهی دعوت مجمع عمومی و فوق العاده در روزنامه کثیرالانتشار

بدینوسیله از کلیه اعضای / سهامداران – شرکت/ موسسه/ انجمن به شماره ثبت ————— و به شناسه ملی ————-  دعوت به عمل می آید تا در جلسه مجمع عمومی/ فوق العاده  ( این شرکت/ این موسسه/ این انجمن)  که در تاریخ —————– و ساعت  —————–  که در محل —————– تشکیل می شود حضور بهم رسانند.

دستور جلسه مجمع بدین شرح است.

1- ————-

2- ————-

و- ————-

توجه به نکات زیر در آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه کثیرالانتشار ضروری می باشد:

فاصله بین نوبت های آگهی های منشر شده در روزنامه ۱۰ روز و حداکثر ۴۰ روز است.

در متن آگهی دعوت مجمع آوردن تاریخ، ساعت و محل برگزاری جلسه ضروری می باشد.

موضوعات و دستور جلسه باید در آگهی دعوت مجمع عمومی که در روزنامه منتشر می شود، آورده شود.

برای چاپ انتشار دعوت مجمع عمومی در روزنامه سراسری می توانید به سامانه چاپ آگهی به نشانی www.chapeagahi.ir  مراجعه کرده و در آگهی مجمع شرکت را در آنجا ثبت کنید. اگر دسترسی به اینترنت نداشته می توانید کلمه « مجمع عمومی » را به شماره تلفن 0991.422.0080 پیامک کنید تا همکاران ما با شما تماس گرفته و آگهی شما را بصورت تلفنی برای چاپ در روزنامه ثبت کنند.

شماره تلفن دفتر روزنامه

شماره تلفن دفتر روزنامهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا