تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • سه شنبه، ۰۵ تیر ۱۴۰۳ :: ۰۴:۲۰

شرکت ها با چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه کثیرالانتشار بیشتر تصمیمات مربوط به شرکت را در آن مجمع اخذ می کنند.

چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه کثیرالانتشار

چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه کثیرالانتشار

در این مطلب درباره ضرورت چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه کثیرالانتشار آشنا خواهیم شد.

شرکت ها، انجمن ها ، تعاونی ها و ….برای پیشبرد اهداف خود نیاز به تغییرات اساسی در اساسنامه خود دارند.

تغییر مورد نظر شرکت ها، موسسات، و برخی انجمن ها با برگزاری مجمع عمومی نسبت به این موضوعات تصمیم گیری می شود. اما تصمیم برای تغییر آیین نامه ، اعضا، اهداف و ….. نیاز به حضور اعضاء، سهامداران و….. است تا بصورت جمعی درباره موضوعات تصمیم گیری کنند.

حضور افراد و اعضاء هم نیاز به فراخوان عمومی و اطلاع رسانی است .

حضور سهامداران به دلیل ارائه پیشنهاداتی که برای توسعه ی یک شرکت می دهند نقش موثری در تصمیمات مجمع دارد برای همین ارسال آگهی مجمع برای حضور سهامداران از ملزمات اجرای مجمع می باشد.

موضوعات، زمان، مکان و…. مجمع هم از قبل مشخص و با عنوان چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه کثیرالانتشار اعلام می شود.

اگر تصمیمات مجمع بدون چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه کثیرالانتشار انجام بگیرد تصمیمات اخذ شده هیچ اعتباری نخواهد داشت پس چاپ آگهی در روزنامه سراسری اولین قدم برای تغییر آیین نامه است.

چرا چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه کثیرالانتشار مهم است؟

همانطور که می دانید انتشار آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه با هدف احترام حقوق همه اشخاص ذی نفع عضو شرکت و از جمله سهامداران بوده و قانون گذار برای حضور افراد چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه کثیرالانتشار را ضروری دانسته است.

طبق قانون شرکت سهامی عام ( بند 14 ماده 9 ) و شرکت سهامی خاص ( بند 5 ماده 20 ) دعوت صاحبان سهام برای تشکیل مجامع عمومی باید از طریق نشر آگهی در روزنامه کثیرالانتشاری که آگهی های مربوط به شرکت در آن نشر می گردد به عمل می آید.

البته پرداختن به موارد کلی آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه کثیرالانتشار زیاد است که در این نوشتار نمی گنجد. که در مقالات متعددی به این موضوع پرداخته ایم.

سفارش چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه

چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه کیهان، چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه اطلاعات، چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه جمهوری اسلامی، چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه همشهری، چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه جام جم و…..بیشترین سفارش دهندگان آگهی می باشد.

شما هم می توانید برای چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه کثیرالانتشار می توانند متن خود را در  سامانه چاپ آگهی بارگذاری کنند تا در زمان مقرر این آگهی در روزنامه سراسری منتشر گردد.

اگر دسترسی به اینترنت ندارید عنوان « مجمع عمومی » را به شماره 0991.422.0080 پیامک کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و راهنمایی لازم برای انتشار آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه سراسری را ارائه دهند.

ضمن شما می توانید برای چاپ آگهی دعوت مجمع عمومی در روزنامه کثیرالانتشار با به نمایندگی روزنامه در شهرهای گلستان, گرگان, رشت, خرم آباد, مازندران, گیلان, تبریز, ارومیه, اردبیل, اصفهان, مشهد, شیراز, قزوین, قم, اهواز, لرستان, یاسوج, سنندج, کرمان, کرمانشاه, ساری, رشت, اراک, هرمزگان, بندرعباس, همدان, یزد, کرج, ایلام, بوشهر, تهران, فارس, خراسان, خوزستان, زنجان, سمنان, سیستان و بلوچستان, شهرکرد, شیراز, بجنورد, بیرجند, زاهدان  سر بزنید.

دفتر روزنامه سراسری

دفتر روزنامه سراسریدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا