تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • یکشنبه، ۰۳ دی ۱۴۰۲ :: ۰۲:۳۳

متن مفقودی برگه های واگذاری زمین به شماره برگه ها سهام و اشاره دارد.

مفقودی برگه های واگذاری زمین

مفقودی برگه های واگذاری زمین

1- نمونه متن مفقودی برگه های واگذاری زمین

اصل برگه های تعرفه واگذاری اراضی شهر …………. شرکت ………….. به شماره برگه………. به تعداد ………. سهام از شماره………….. تا شماره …………..به نام ……………. فرزند ……………… به شماره ملی…………… مفقود و از درجه اعتبار ساقط است.

2-نمونه متن مفقودی قرارداد زمین

قرارداد زمین/ مغازه به شماره ……….  به نام ………. به کدملی ………………. واقع در …………… مفقود و تمامی نسخه ها و برگه ها از درجه اعتبار ساقط می باشد.

3- نمونه متن مفقودی دفترچه سهام شرکت تعاونی

اصل دفترچه سهام شرکت تعاونی ……….. واقع در شهر…………..به شماره سهامدار………….به نام…………… فرزند …………. به کد ملی ……………. به سرقت رفته و از درجه اعتبار ساقط است.

4- متن مفقودی دفترچه قرارداد

دفترچه قرارداد به شماره ……….. به تاریخ …………… فی مابین ………….. و …………. مفقود گردیده و از درجه اعتبار ساقط می باشد لذاهرگونه سوء استفاده از این دفترچه غیرقانونی می باشد و در صورتی که کسی دفترچه قرارداد را پیدا نموده با شماره تلفن…………………….تماس حاصل نماید.

چاپ مفقودی برگه قرارداد زمین در روزنامه سراسری

برای چاپ مفقودی برگه قرارداد زمین در روزنامه سراسری می توانید وارد سامانه چاپ آگهی مفقودی به آدرس www.chapeagahi.ir شده و اطلاعات لازم را وارد کنید. بعد از ثبت اطلاعات همکاران ما آگهی مفقودی شما را در روزنامه چاپ و به آدرس شما ارسال خواهند کرد.

همچنین برای چاپ مفقودی برگه قرارداد زمین در روزنامه سراسری می توانید کلمه « قرارداد زمین»  را به شماره تلفن روزنامه یعنی 0991.422.0080 پیامک کنید تا همکاران ما با شما تماس گرفته و کارهای مریوط به چاپ را انجام دهند.

چاپ مفقودی برگه های واگذاری زمین

چاپ مفقودی برگه های واگذاری زمیندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا