تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • شنبه، ۰۴ شهریور ۱۴۰۲ :: ۰۹:۵۸

آشنایی با چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری شهرکرد هدف اصلی این نوشتار است.

دفتر روزنامه سراسری شهرکرد

دفتر روزنامه سراسری شهرکرد

هدف اصلی این نوشتار نحوه چاپ آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار چهارمحال بختیاری و آشنایی با روزنامه سراسری شهرکرد می باشد.

آشنایی با شهرکرد

شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری است که در

جالب است بدانید که شهرکرد بلندترین استان در کشورمان است بدین خاطر این شهر به بام ایران مشهور است.

آب و هوای شهرکرد شباهت با هوای اردبیل دارد  چرا که در تابستان معتدل و زمستان بسیار سرد است.

اما در نامگذاری شهرکرد خوب بدانید که در ابتدا به آن دهکرد ( ده + کرد ) می گفتند و وقتی در سال ۱۳۱۴ به شهر تبدیل شد به ده به شهر تغییر یافته و به شهرکرد لقب گرفت.

شهرکرد، بروجن،  لردگان ، فرخ شهر،  فارسان ، هفشجان ، جونقان ، سامان ، فرادنبه ، بن ، شهرکیان ، سورشجان ، بلداجی، باباحیدر، اردل و……از جمله های شهرهای استان چهارمحال و بختیاری است.

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری شهرکرد

استان چهارمحال و بختیاری هم مثل سایر استانها نیازمند معرفی روزنامه کثیرالانتشار است تا آن دسته از افرادی که نیازمند سفارش آگهی مفقودی، ثبتی، مزایده و مناقصه و….. هستند بیشتر با روزنامه سراسری شهرکرد آشنا شوند.

برای سفارش چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری شهرکرد می توان وارد سامانه چاپ آگهی به آدرس اینترنتی www.chapeagahi.ir شده و باتوجه به طبقه بندی که در این بخش شده و نوع مفقودی و آکهی خود مشخصات لازم را در آنجا ثبت کنند. بعد از درج اطلاعات خواسته شده همکاران ما این اطلاعات را ویرایش و برای چاپ در روزنامه آماده می کنند.

برای ثبت آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار شهرکرد البته روش دیگری هم هست.

چاپ فوری آگهی مفقودی در شهرکرد  0991.422.0080 

شما می توانید عنوان مفقودی و یا عنوان آگهی خود را ( مثلا شناسنامه) را به شماره تلفن روزنامه 0991.422.0080  ارسال کنید تا بعد از چند دقیقه همکاران ما ضمن تماس تلفنی با شما  همه مشخصات لازم برای ثبت آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار را دریافت و برای چاپ در روزنامه آماده کنند.

نمایندگی و آدرس روزنامه در شهرکرد

البته شما می توانید بصورت حضوری هم در نمایندگی دفتر رونامه همشهری، جام و جم، اطلاعات، کیهان، جمهوری، در شهرکرد مراجعه کرده و آگهی خود را سفارش کنید. که آدرس آنها در بخش مربوطه آمده است.

در ضمن شما می توانید برای چاپ آگهی مزایده، مناقصه ، مفقودی برگ سبز خودرو، مفقودی مدرک تحصیلی، مفقودی پروانه یا جواز کسب و هر نوع مفقودی به نمایندگی این روزنامه در شهرکرد مراجعه کنید.

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری شهرکرد

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری شهرکرددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا