تماس با دفتر پشتیبانی : ۰۹۹۱-۴۲۲-۰۰۸۰
  • پنجشنبه، ۱۳ مهر ۱۴۰۲ :: ۰۹:۲۹

در این مطلب به هزینه آگهی مفقودی در روزنامه سراسری می پردازیم.

هزینه آگهی مفقودی در روزنامه

هزینه آگهی مفقودی در روزنامه

به گزارش سامانه چاپ آگهی، هزینه آگهی مفقودی در روزنامه، سوال اکثر کسایی است که قصد دارند در روزنامه چاپ آگهی مفقودی سفارش دهند.

هزینه آگهی مفقودی در روزنامه چگونه تعیین می شود؟

طبق اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روزنامه های سراسری کثیرالانتشار کشور به 5 رتبه تقسیم می شوند که هزینه ها از رتبه یک به پنچ کمتر می شود.

مثلا هزینه آگهی مفقودی در روزنامه همشهری ، جام و جم و ایران بخاطر اینکه دارای رتبه یک هستند بسیار گران هستند و هزینه چاپ آگهی مفقودی در روزنامه کار و کارگر ، اعتدال ، ابرار، رسالت، نسل فردا بخاطر اینکه در رتبه های 3 هستند ازان تر است.

طبق آخرین استعلام هر کادر هزینه آگهی مفقودی در روزنامه جام و جم بیشتر از 500 هزار تومان است این در حالی است که هزنیه چاپ آگهی مفقودی در روزنامه های دیگر 150 تا 300 هزار تومان امتغیر است.

در این مورد باید بگوییم هزینه آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار بر اساس تعداد کادر ( اندازه) و نوع روزنامه و تعداد دفعات چاپ تعیین می شود.

روزنامه هایی که برای چاپ آگهی مفقودی هزینه خیلی پایین تری دریافت می کنند بیشتر از یک خط چاپ نمی کنند که گاها این آگهی مورد تایید برخی مراکز قرار نمی گیرد.

برخی روزنامه ها هم هزینه ارسال و خود روزنامه را بر روی هزینه چاپ آگهی اعمال می کنند.

طبق قانون آگهی مفقودیی شما باید در روزنامه ای منتشر شود که مجوز سراسری و کثیرالانتشار داشه باشد و هزینه آن نیز بر اساس رتبه، تعداد کادر و نوع صفحه متفاوت است.

هزینه آگهی مفقودی در روزنامه

هزینه آگهی مفقودی در روزنامهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به بالا